Një jetë mes kreativitetit në atelie dhe familjes, Jona Muça përballë vajzës së saj si kurrë më parë në ‘E ardhmja është vajzë’

Një tjetër kombinim nënë e bijë i bashkohet sonte “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin

Jona Muça, përballë vajzës së saj Frensi Muça ndan ndjesitë më të veçanta të dashurisë për familjen, karrierën dhe vështirësive të jetës.

Frensi Muça “përkëdhelet” përballë mamasë dhe tregon forcën e madhe të dashurisë që mbizotëron në familjen e saj.

Një puntatë për të mos u humbur, sonte, ora 21:00 në Report tv

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit

Euro 2024/ Skoci-Zvicër 1-1, helvetët shohin përpara në fazën 1/16 me supergolin e Xherdan Shaqirit