Një Krishtlindje të tejmbushur me emocione, super spektakël në 'E ardhmja është vajzë'! Rrëfen balerina Adela Muçollari dhe këngëtarja Gresa Gjocera

Një Krishtlindje të tejmbushur me emocione të papërshkrueshme dhe një super spektakël do të përmbajë kjo e shtunë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin…

Me finesë dhe delikatesë prima balerina Adela Muçollari ndan momentet më sublime të jetës së saj.
Me lotët që nuk iu ndanë nga fillimi në fund, këngëtarja Gresa Gjocera hap zemrën në një rrëfim si asnjëherë më parë.

Muzika dhe spektakli nuk do të mungojnë as këtë mbrëmje, nën shoqërimim e një bande të mirëfilltë muzikore. 

Mos e humbisni këtë të shtunë, në Report tv, në një puntatë rrëfimesh zemre e muzike të mirë.

B.K./LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë

Zbulohet krokodili “i virgjër” që la veten e vet shtatzënë