Apel për ndihmë, kush e njeh këtë grua? Kisha e Koplikut strehon të humburën me sklerozë

25 Korrik 2019, 20:21

KOPLIK-Prej 3 muajsh është strehuar në kishë një grua rreth 50-vjeçe me sklerozë e larguar nga banesa.

Banorët e kanë ndihmuar me veshje dhe ushqim, ndërsa i janë drejtuar emisionit 'Pa Gjurmë' në Report Tv duke i bërë thirrje familjes.

Banorët kanë sjellë fotot e gruas, e cila thotë se është nga Shkodra.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha