Apel për shpëtimin e mullirit

9 Janar, 13:37

Mësuesi Nikoll Balozi I bën thirje institucioneve vendore dhe qendrore të reabilitojnë dhe ringrejnë mullirin e Skënderbeut, braktisur dhe lëbë në harresë nga zyrtarët në Kurbin dhe në Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha