Bluarja e misrit në mullirin me ujë

21 Nëntor 2021, 14:34

Në mullirin me ujë të Hasan Dishës, bluarja e misrit lëshon aroma të papërsëritëshme. Cdo gjë që punohet dhe prodhohet me dorë, në mënyrë artizanale, thotë mullixhi Hasani, është e përsosur, ndryshe nga bluarja në fabrikat e sotme të miellit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha