Braktis fëmijët dhe burrin në gjumë, zhduket nusja nga Lushnja/E bija: E mashtruan për ta trafikuar

22 Janar, 18:01

La foshnjën 6-muajshe, në kasollen e lopës dhe u largua një natë shtatori të vitit 1994. 56-vjecarja Bukurie Dervishi nga Lushnja u zhduk papritur nga banesa, ndërsa la në gjumë edhe dy fëmijët e tjerë 8 dhe 6 vjecarë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha