Ç’është Parku Kombëtar i Llogarasë

25 Korrik, 13:45

Drejtuesja e AdZM Vlorë Lorela Lazaj shpjegon 4 zonat e mbrojtura të Qarkut të Vlorës: parkun kombëtar të Llogarasë, Parkun Detar Karaburun Sazan, Parkun e Zvërnecit dhe atë të Butrintit në Sarandë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha