‘Do e pres një vit dhe do shikoj jetën time’/Loton babai në Pa Gjurme nga mesazhi i nuses së djalit

25 Shkurt, 22:54

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv Këtë të enjte në emisionin ’Pa Gjurmë’ në Report TV u trajtua historia e 26-vjecarit Destan Bushi, i cili uzhduk nw rrethana misterioze nga qytetit i tij I lindjes Bulqiza.Destan Bushi nga Bulqiza lë bashkëshorten shtatzënë, ndërsa sot është bërë baba. Ai humbi gjurmët mbrëmjen e 7 shtatorit të vitit 2020 kur nga telefonata e fundit i tha të shoqes se do të kthehej shpejt, pasi ishte nisur për tek dentisti. Ditën që humbi gjurmët është parë duke u larguar me një makinë të zezë, në shoqërinë e disa personave të panjohur. Që nga ai moment, për 27-vjecarin nuk ka asnjë informacion. Bashkëshortja e tij Leonora Bushi, në një lidhje skype në emisionin “Pa Gjurmë” në Report TV u shpreh se, Destani mund të jetë përfshirë në punë të paligjshme, pasi kontakonte shpesh në telefon me persona të panjohur. Prej një viti kishte kurorëzuar lidhjen në martesë, me Leonorën, e cila solli në jetë vajzën pak muaj pasi bashkëshorti u zhduk. E lënduar dhe mbetur vetëm Leonora jeton ende në shtëpinë e prindërve të Destanit, por bën live vendimin që ka marrë, atë për të mos e pritur më shumë gjatë. ’Unë do ta pres edhe një vit dhe nuk do të qendroj më. Do largohem dhe do të shoh jetën time. Fjalët e nuses prekën babain e Destanit në studio Ahmetin, i cili iu drejtua me një mesazh drithërues të birit: ’Nusja na ka deklaruar se vajzën e vogël Andrën, nuk do ta mari me vete kur të largohet. Unë dhe bashkëshortja jemi të vetëm dhe jetojmë në kushte të vështira. Nuk e dimë si do ta rrisim atë vajzë. Djalë kthehu në shtëpi’ 2 numrat tanë të kontaktit: Në cel: 069 99 55 698 Në tel: 0444 17 778 si dhe në aplikacionet: WhatsApp dhe Viber Në adresën tonë në facebook: Pa Gjurmë Report TV Në kanalin tonë në Youtube: Pa gjurmë Channel Cdo ditë në ekranin e Report Tv, ora 16: 00 nga hena deri në te premte.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha