E lindi pas hekurave të burgut, gjen vajzën pas 40 vitesh/ 'Pa Gjurmë' realizon takimin emocionues mes nënës dhe të bijës

13 Korrik, 19:23 | Përditesimi i fundit: 2020-07-13 19:23:17

Emisioni ’Pa Gjurmë’ realizon takimin e rrallë dhe emocionues të Dashuri Begaj me vajzën e saj Migena.  Ky takim ndodhi në ambientet e Report Tv, pa praninë e kamerave. Nëna biologjike i ulet në gjunjë të bijës dhe nënës birësuese duke shpërthyer në lot.

Programe të tjera

Shiko të gjitha