Gjorm, një fermë e mirë lopësh

5 Dhjetor 2021, 13:30

Ngritja e një ferme lopësh pak kthimit nga emigracioni dhe bashkpunimi me mjekët veterinerë të zonës. Inspektimi I veterinerit Hysa dhe gjendja shëndetsore e lopëve.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha