Harta turistike e Dumresë

14 Gusht, 14:56

Përgjegjësi I kulturës në Bashkinë e Belshit, regjisori Rigers Plaka, shpjegon hartën e re turistike të zonës së Dumresë, me disa prej pikave arkeologjike dhe muzeale të Dumresë në 10 vitet e fundit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha