Intelektuali Ymer Hysa, studime dhe poezi

5 Dhjetor 2021, 13:31

Katër librat e autorit Ymer Hysa, si studjues, shkrimtar dhe poet. Rrëfime dhe rruga e bukur nga tryeza e shkrimit deri tek botimi I librave.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha