‘Isha jetim dhe mbeta i tillë, prindërit birësues me vdiqën’/Pa Gjurmë surprizon Oliverin

18 Shkurt, 21:54

#pagjurme #odetadume #reportTV Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv Gjen nënën pas 26 vitesh, shpërthen në lot Oliver Zenuni. Nuk do ta kishte menduar kurrë, se pas kërkesës së bërë në emision për të gjetur rrënjët biologjike, ’Pa Gjurmë në Report TV ia bën ëndrrën realitet. Emocione dhe lot gëzimi kur për herë të parë i riu sheh imazhin e nënës në program. Një tjetër surprizë më e madhe ia ngre zemrën peshë, kur ’Pa Gjurmë’ i mundëson komunikimin live në telefon me Suela Bakiun, nënën që e solli në jetë më 13 shtator të vitit 1994. Ajo jeton në Australinë e largët dhe Oliveri është fëmija i saj i tretë. Odeta Dume: Oliver kur të jeshë gati mund t’i flasësh nënës Oliver Zenuni: Dua të di arsyen, por jo të ndjehet në faj. Fati i mirë më shpëtoi. Oliver Zenuni: Përshëndetje Nëna biologjike e Oliverit: Përshëndetje Oliver Oliver Zenuni: Si jeni? Nëna biologjike e Oliverit: Unë jam shumë mirë, uroj të takohemi shumë shpejt, të zgjidhesh të gjitha pikëpyetjet që të kanë munduar gjithë këto vite. Oliver Zenuni përlotet në studio Nëna biologjike e Oliverit: Nuk dua te qash Odeta Dume: Foli nënës Oliver Oliver Zenuni: Unë jam tip që nuk qaj, por u mblodhën të gjitha. Falenderoj nënën që më kontaktoi. Nëna biologjike e Oliverit: Janë të kuptueshme këto emocione. Kjo ishte më e pakta që mund të bëja. Ju falenderoj shumë Oliver Zenuni: Më bëhet qejfi që je mirë, nëse dhe ti dëshiron të ruajmë kontaktet, dua të të takoj kurdo qoftë Nëna biologjike e Oliverit: Patjetër, në mundësinë e parë. S’do ndahemi kurrë Oliver Zenuni: Nuk dua të të shqetësoj në jetën tënde, dua vetëm të të shoh. Tani ndjehem shumë i lehtësuar Nëna biologjike e Oliverit: Nuk më shqetëson edhe unë jam mbytur nga emocionet dhe mezi pres takimin tonë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha