Jo vetëm mollë, por edhe ftonj

18 Shtator, 13:12

Vreshtari Riska thotë se, vec mollëve, ai ka mbjellë mbi 200 fidanë me ftonj të rinj, një frut qëë e kërkon shumë tregu në Pogradec, Korcë dhe Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha