Në kërkim të Leonard Rrezhdës dhe Nikol Beleshit, humbur në Gjirokastër

25 Shkurt, 19:28

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha