Një aksion për pyllëzimin e lagunës

23 Janar, 15:33 | Përditesimi i fundit: 2022-01-23 15:33:47

Dhjetra studentë të Fakultetit të Pyjeve në Universitetin Bujqësor të Kamzës mbjellin 1000 fidanë të rinj pishash në lagunë. Aksioni, si një gjest jo thjesht mbi praktikat mësimore, por edhe si solidaritet dhe përmirësim të mjedisit në Parkun Kombëtar Të Divjak Karavastas.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha