Opozita e përçarë/ Patozi: Meta dhe Berisha nuk preferohen si alternativë! Kulluri: Njerëzit e gabuar për revolucion! Duka: Të fitojmë ç'të mundemi

23 Shkurt, 22:23

Kreu i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi i ftuar në studion e emisionit ‘Real Story’ me gazetarin Sokol Balla tha se formimi i aleancës me Shehin ishte e vetmja zgjidhje për t’u dhënë mundësi shqiptarëve që të kenë një tjetër alternativë për të votuar përveç Metës dhe Berishës. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha