Partia e Lirisë së Metës dhe qepa e xhamtë në oborrin e PD (12 janar 2023)

12 Janar, 23:28 | Përditesimi i fundit: 2023-01-13 10:49:04

  Në ‘Real Story’, Ilir Meta tha se socialistët kanë zero shanse që të fitojnë asnjërën nga Bashkitë në qarkun e Shkodrës. Ndonëse i bindur për fitoren, Meta nuk dha një përgjigje të prerë nëse do e njihte rezultatin në rast se do humbte në 14 maj, por iu përgjigj me akuza për Ramën e Veliajn duke thënë se po e minojnë që tani procesin, prandaj i bëri thirrje SPAK të reagojë.  

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha