Pseudoheronjtë e artit dhe letrave shqipe

6 Nëntor 2022, 14:45

Skulptori Agim Rada mban qëndrim ndaj emrave dhe figurave të glorifikuara në diktaturë që, në demokraci, janë zverdhur për shkak të mungesës së glorifikimit

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha