Qendra e Kulturës dhe e librit për Fëmijë

1 Gusht, 14:07

Anisa Ymeri, themeluesja e Qendrës së Kulturës dhe Librit për Fëmijë, flet për librarinë e madhe dhe qendrën e edukimit përmes librit në Pazarin e Ri në Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha