Sezoni 2019-2020/ Alban Musa, Suada Daci dhe zonja Vjollca çdo mëngjes në Report TV

28 Gusht 2019, 08:52

Emisioni "Rreze Dielli" ne Report Tv vjen me sezonin e ri 2019-2020, me moderatoret Alban Musa dhe Suada Daci. Lajme ekskluzive, personazhet me "In" te momentit dhe shume shije me recetat e vecanta te zonjes Vjollca. Nga e hena ne te premte, cdo mengjes ne oren 08:45 ne ekranin e "Repor Tv".

Programe të tjera

Shiko të gjitha