Shqiptari që u dashurua me vajzën nga Porto Riko: Ajo mësoi shqip për mua, i adhuron shqiptarët

14 Qershor, 15:08

Beni është shqiptari që jeton prej shumë vitesh në Amerikë. Ai rrëfeu historinë e tij në “Rreze Dielli” se si u njoh me vajzën nga Porto Riko, dasmën madhështore dhe shumë detaje të tjera.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha