SHUMË surpriza në tri mëngjese të magjishme në 'Rreze Dielli'

30 Dhjetor 2019, 19:32 | Përditesimi i fundit: 2019-12-31 13:37:25

“Rreze Dielli” do t’i ngrohëe dhe do t'i bëjë më të bukura mëngjeset tuaja festive. Më 31 dhjetor deri në 3 janar do të jemi bashkë nga ora 8:45 deri në 11:40 jo vetëm me të ftuar special, por edhe me receta festive e të shëndetshme.

Vitin e ri do ta presim me Bujar Kapexhiun dhe Marsela Çibukajn, ku bashkë me ta do të degustojmë edhe gjelin e detit me gështenja e arra të gatuar nga duart e Zonjës Vjollca.

Një personazh i suksesshëm i 2019-ës, përfaqësuesja e Shqipërisë në Eurovision, Jonida Maliqi do të jetë me Alban Musën dhe Suada Dacin ashtu sikundër nuk mund të na ikte në Kanada pa një intervistë simpatike, aktori Gent Bejko.

Por si do të jetë horoskopi i Vitit 2020?

Meri Gjini na i zbulon në datën 3 janar vetëm në Report Tv. "Rreze Dielli" ju uron Gëzuar Festat!

Programe të tjera

Shiko të gjitha