Si u zhdukën Sokol Tervoli, Majlinda Nuho, Mensutr Prenci dhe dy të moshuar…

28 Tetor 2020, 10:22

Sokol Tervoli Mosha: 41 vjec Vendlindja: Gramsh Humbur me maj 2004 Nga Firence Majlinda Nuho 41 vjece Vendlindja: Tepelene U rrembyer ne: 9 gusht te vitit 2001 Mensur Prenci Mosha: 33 vjec Vnedlindja:Diber Humbur me 2 maj 2014 Nga Indonezia Preng Gjoka Mosha: 82-vjec Humbur me 13 tetor 2020 Nga Skuraj, Lac Flamur Abazi Mosha: 62 vjec Vendlindja: Golem Humbur me 14 gusht 2020 Nga Kavaja

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha