Stina e verës, shetitjet dhe udhëtimet e fëmijëve

1 Gusht, 14:08

Udhëtimet jasht Tiranës, njohja e fëmijëve me monumente historike dhe monumente natyrore në fshatrat e Tiranës. Fëmijët në fermat bujqësore, baxhiot dhe sitet arkeologjike në Tiranë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha