Takim në studion e skulptorit Rada

6 Nëntor 2022, 14:44

Mjeshtri I skulpturës shqiptare skulptori Agim Rada, rrëfen punën mbi realizimin e veprave të artit të figurave të rilindjes shqiptare dhe ato të at Gjergj Fishtës dhe Fan Nolit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha