Veri Jug - Gramshi, vendlindja që nuk e braktis kurrë

16 Maj, 15:18

Një mesazh nga Astrit Kosturi, intelektuali dhe njeriu I letrave, që beson se Gramshi, edhe pse një qytet I vogël, mund të shëndrrohet si dikur, në një qendër atraktive ekonomike, agrikulturore dhe mikpritëse. Përse ai nuk zgjodhi të largohet nga Shqipëria, por të qëndrojë bashkë me familjen në vendlindjen e tij, në Gramsh.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha