Veri Jug - Luan Ahmetaj mbi probematikën e Parkut

30 Maj, 20:55

#verijug #reportTV

Gjatë viteve të fundit, krahas ndërtimit të parkut të rid he pyllit orbital, betonieret e firmave të ndërtimit kanë bërë që tokat të rrëshqasin dhe ullinjtë qindravjecarë të zhyten në thellësi të ujrave të lioqenit. Plus derdhja e ujrave të zeza në liqen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha