Veri Jug - Parku i ri tek liqeni i Farkës

30 Maj, 20:56

Në ditën ndërkombëtare të Parqeve, Luan Ahmetaj, njeriu I mjedisit dhe peisazhit dhe Genc Haxhiu, drejtor I Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës për zonën e Farkës, flasin për parkun e ri në ndërtim dhe pyllin e ri orbital, me më shumë se 80 mijë pemë të reja të mbjella gjatë 5 vjetëve të fundit përgjatë vijës liqenore të parkut.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha