Veri Jug - Pema e ullirit “Veri Jug”

30 Maj, 20:56 | Përditesimi i fundit: 2021-05-30 20:57:06

Eksperti I mjedisit dhe peisazhit Luan Ahmetaj mbjell një fidan ulliri në parkun e Farkës dhe I vendos atij emrin e emisioneve Veri Jug, në respect të një nprogrami që sjell mesazhe paqeje në maratonën e tij disa vjecare.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha