VIDEOHIGHLIGHTS- Deklaratat më të forta në Real Story 11 maj

12 Maj, 07:39

Akuzat e ngritura nga Sali Berisha se ka shkuar i maskuar në Iran në 2008, kryebashkiaku Erion Veliaj iu dha përgjigje në Report Tv duke i quajtur ato lajthitje dhe mashtrime. Ai rrëzoi alibinë e Berishës me foton e publikuar pak ditë më parë, ku pretendoi se ishte Veliaj maskuar. Veliaj tha se në atë foto ishte kitaristi i grupit të njohur amerikan Eagles.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha