VIDEOHIGHLIGHTS- Deklaratat më të forta në Real Story 23 mars

23 Mars, 22:49 | Përditesimi i fundit: 2023-03-24 07:58:43

Profesorët e Akademisë së Shkencave kanë diskutuar mbrëmjen e sotme në studion e ‘Real Story’ me gazetarin Sokol Balla në Report TV lidhur me misionin e akademisë së re, asaj të Artit dhe Shkencës si dhe për pronësinë intelektuale në Shqipëri.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha