Yuri Kim, armiq të rinj? Samiti i BE-së dhe grushti ndaj Berishës

9 Dhjetor 2022, 06:47

Samiti i BE-së në Tiranë dhe goditja me grusht e Sali Berishës ishin temat që u diskutuan në Report Tv në emisionin ‘Real Story’ nga Sokol Balla. Për analistin Edvin Kulluri, sulmi ndaj ish-kryeministrit mund të ishte fatal nëse 31-vjeçari Gert Shehu do të kishte armë. Po ashtu e cilëson marrëzi faktin që përflitet se Berisha e ka infiltruar vetë për të marrë vëmendje.

  •  

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha