Zbulimi I terma banjës drejt fundit

14 Gusht, 14:59 | Përditesimi i fundit: 2022-08-14 16:09:07

Arkeologët dhe specialistët e punimeve për zbulimin e terma banjës romake, flasin mbi përfundimin e punimeve deri në muajin tetor të vitit 2022.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha