Zgjedhjet në SHBA, vala që nuk ndodhi dhe PD në duart e Berishës

11 Nëntor 2022, 06:50

Sheshbeteja për të gjitha partitë politike në zgjedhjet vendore të 2023 do të jetë Tirana. Në një kohë kur Socialistët e kanë zyrtarizuar kandidaturën e tyre, që është Erion Veliaj, nga ana e demokratëve deri më tani janë 7 emra që përflitet si kandidatë të mundshëm për të qenë rival përballë tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha