I zhdukur që nga 2017, 'Pa Gjurmë' gjen Ardian Hysën! Emocione dhe lot në studio, takimi me motrën dhe bashkëshorten

20 Janar, 16:24 | Përditesimi i fundit: 2021-01-20 19:23:41

TIRANË- Pas 3 vitesh i zhdukur, ‘Pa Gjurmë’ ka bashkuar me familjen e tij, Ardian Hysën. Takimi është transmetuar ‘live’ në Report Tv, Ardiani ka takuar në hollin e TV nipin, e më pas kokë ulur është futur në studio ku është takuar me motrën dhe bashkëshorten. Sapo mbërritur në studio, Ardiani u mbulua me përqafime nga motra e tij, Marjeta, e ndërsa gruaja Qamilja nuk i ka kursyer lotët, edhe pse nuk e takoi sepse ishte e zemëruar që e kishte lënë vetëm për 3 vite.Ai ka kërkuar vetëm diçka nga bashkëshortja, që ta falnin! Ardiani: Më falni për gabimet që kam bërë, kurrë nuk e bëj më. Faleminderit shumë dhe atij shokut. Bashkëshortja: Të kam falur në radhë të parë për fëmijët dhe premtimi të mbahet e jo të shkelet. (...)E kam pritur shumë, nuk janë pak. Janë 3 vite e gjysmë, nuk kam fjalë për të falënderuar ty, kam këmbëngulur shumë. Po të mos ishit ju si emision nuk do ishte këtu, se kam shkruar në polici dhe policia me ka refuzuar, nuk ke punë si bashkëshorte, ka bërë denoncimin vëllai. Motra e Ardianit: Faleminderit shumë që na e sollën vëllait në shtëpi, faleminderit, ty nuk e besoja që ai do të kthehej një ditë. Ju falënderoj shumë nga zemra. Ky ribashkim i familjes i transmetuar ‘live’ është ndjekur nga shtëpia dhe nga prindërit e Ardianit, ku ‘Pa Gjurmë’ ishte e pranishme. Prindërit nuk e kanë fshehur gëzimin që djali iu gjet, ku dhe nuk i kanë kursyer falënderimet për ‘Pa Gjurmë’. “I faleminderit emisionit, Odetën me gjithë stafit, rrofshit! Një falënderim për të gjithë ato që kanë kontribuar, rrofshin dhe respekte emisionit dhe gjithë të mirat” “Përshëndes Odetën dhe të gjithë stafin, shumë faleminderit dhe atyre njerëzve që kanë kontribuar për djalin tim”, thanë prindërit në emision. ...më pas gjithçka u mbyll me një përqafim të ngrohtë mes Ardianit dhe Qamiles...

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha