Kështjella e Petrelës si pikë turistike

18 Korrik, 10:41

Pas pandemisë coronavirus covid 19, në sezonin e ri turistik pritet që kështjellën e Petrelës ta vizitojnë qindramijë turtistë vendas dhe të huaj. Vecoritë e saj si pasardhëse e qytezëes së lashtë ilire të Përsqopit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha