13 vite nga zhdukja e fierakes, mbërrin në studion e “Pa Gjurmë” dëshmitari: Marsela Cako infiltruar nga Guardia di Finanzia jeton në Milano

1 Tetor, 18:54

Marsela Cako humbi gjurmët nga Genova e Italisë në vitin 2007, vit në të cilin pati dhe telefonatën e fundit me familjarët, kur u kërkoi t’i dërgonin një pasaportë të re. Korrieri që mori përsipër këtë dërgesë, një i njohur i familjes Cako, udhëtoi nga Shqipëria drejt Italisë. Ky person është dëshmitari i fundit, që pretendon se është takuar 4 herë me 41-vjecaren në Milano. Ai mbërriti në studion e ’Pa Gjurmë’ në Report TV për të dhënë këtë dëshmi të rëndësishme, për vajzën nga Fieri, 13 vite pas zhdukjes së saj.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha