65-vjeçari me sklerozë i humb gruas nga sytë gjatë pushimeve në Golem, zhduket pa lënë gjurmë

21 Korrik 2020, 22:19

Ali Frakulli, një 65-vjeçar u zhduk pasditen së shtunës, më 18 korrik. Ai ndodhej për pushime në Golem të Durrësit, me bashkëshorten dhe vajzën, kur u ngrit papritur nga lokali duke u kërkuar familjarëve se donte të kthehej në Tiranë.

Programe të tjera

Shiko të gjitha