Detoks nga zonja Albana

4 Korrik, 12:19

Detoks

Përbërësit:

  • 1 limon
  • Gjethe ose degë mente
  • Livando
  • Ujë të ngrohtë

Përgatitja:

Limonin  e presim në feta, e vendosim në një kanë uji. Në të shtojmë disa gjethe mente, lulen e tharë të livandos, e mbushim me ujë të ngrohtë dhe e lëmë në frigorifer dhe të nesërmen e konsumojmë  në temperaturën e ambientit.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha