'E droguan 12 ditë, e përdhunuan 8 vetë...!' Rrëfimi rrëqethës i babait për të miturën në Krujë

14 Korrik, 18:17 | Përditesimi i fundit: 2020-07-14 19:52:42

Një histori përtej të paimagjinueshmes që nisi si një marrëdhënie  dashurie! Kështu ka nisur historia e abuzimit seksual të vajzës, sot 17-vjeçe në Krujë dhe drogimit të saj për 12 ditë rresht! Babai i të miturës, ka rrëfyer në emisionin "Pa Gjurmë në Report Tv", me detaje si vajza u arrit që të binte në duart e grupit të të rinjve, duke u abuzuar seksualisht nga ë persona në një natë dhe më pas shpëtimit të saj nga "kthetrat e tyre".

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha