Gatimi - Minikek me çokollatë dhe kallamar me domate të thara PJ.2

26 Prill 2018, 15:25 | Përditesimi i fundit: 2018-04-30 06:52:16

Minikek me çokollatë dhe kallamar me domate të thara, zonja Tefta dhe Chef Rubens Gjata sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV PJ.2

Programe të tjera

Shiko të gjitha