Kujdes, kujdes, kujdes! Një javë me ndikime të forta planetare sipas astrologut Jorgo Pulla

1 Maj, 12:01

Sipas astrologut Jorgo Pulla, është një javë ku do të kemi supriza duke qenë se kemi eklipsin Hënor në shenjën e Akrepit ditën e premte. Do të kemi ndikime të forta sidomos në shenjën e Akrepit, Gaforres, Demit ku ka një ndikim më pozitiv, sepse kur kemi eklipse gjërat janë më ndryshe edhe pse na nxitojnë disi, por nëse ne jemi të kujdesshëm dhe dimë se ku duam të shkojmë, gjithçka ecën pozitivisht. Muaji Maj është një muaj i nxehtë dhe java e parë fillon shumë mbarë në përgjithësi për të gjitha shenjat. Përgjatë muajit Maj do të kemi ndyshime të mëdha, është një përiudhë shumë e favorizuar për nisma të reja, një punë apo një projekti të ri. Eshtë momenti më i mirë i mundshëm për stabilizim.

Astrologu Jorgo Pulla më tej u ndal në parashikimin me të detajuar për 12 shenjat e zodiakut për javën e parë të muajit 1-7 Maj 2023.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha