Largohet nga shtëpia, i humbur që prej shkurtit 2018 në kërkim te Maksim Trimit

9 Dhjetor 2019, 19:35

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha