Merluc me kungull e spec të kuq dhe makarona flutur me salcë bizele Pj.2

13 Prill 2018, 08:49

Merluc me kungull e spec të kuq dhe makarona flutur me salcë bizele, zonja Tefta sjell recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.2

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha