Nusja 22-vjeçare i vjedh vjehrrës 6400 dollarë duke e mashtruar me punët e shtëpisë

24 Korrik 2020, 19:54

Një ngjarje e rendë ka ndodhur disa ditë më parë në kryeqytet, ku një 22-vjeçare është akuzuar nga vjehrra e saj, se e mashtronte këtë të fundit duke i bërë punët e shtëpisë dhe i ka vjedhur një shumë të konsiderueshme parash. Nëna e saj në një intervistë ekskluzive për emisionin “Pa Gjurmë” e hodhi poshtë këtë akuzë, pasi sipas saj e gjithë kjo situatë është krijuar për shkak të konflikteve që e bija kishte me njerëzit e burrit. Ngjarja ka ndodhur në datën 15 korrik, kur polica shoqëron 22-vjeçaren në polici pas denoncimit të vjehrrit të saj. Ky i fundi ka fajësuar nusen e djalit se i kishte vjedhur shumën prej 6400 dollarësh.

Programe të tjera

Shiko të gjitha