Në kërkim të 18 vjeçares nga Shkodra, Tomorr Brahushi në kërkim të prindërve biologjik

5 Nëntor 2019, 20:57 | Përditesimi i fundit: 2019-11-08 07:00:55

TIRANË - Prej 21 tetorit 2019, Rozaldina Nasufi, 18 vjeç rezulton e zhdukur, ndërsa familja e saj nga Shkodra kërkon ndihmë në emisionin "Pa Gjurmë" në Report Tv.

Emisionin "Pa gjurmë" me moderatore Odeta Dume mund ta ndiqni çdo të hënë, të martë, të premte në orën 16:55 dhe çdo të enjte në orën 20:55 në ekranin e Report Tv

Programe të tjera

Shiko të gjitha