Tiranë, humb endacaku/ Vajzat që e kishin braktisur pendohen dhe apelojnë për ndihmë

4 Prill 2019, 20:11 | Përditesimi i fundit: 2019-04-04 21:55:19

Pjesa e pare dt 4 prill Pa Gjurme - Tiranë, humb endacaku/ Vajzat që e kishin braktisur pendohen dhe apelojnë për ndihmë

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha