Pas 13 viteve, shenja jete për dibranin! Dëshmia ‘bombë’ në ‘Pa Gjurmë’: E takova vjet në Kopenhagen

21 Korrik 2020, 22:28

Shenja jete për të riun dibran, që humbi gjurmët krejt papritur nga Saranda, në vitin 2007. Taulant Cara nuk arriti të pinte kafen e mëngjesit me vëllanë e tij Gentin, pasi la porosinë dhe shkoi tek berberi. Që nga ai moment nuk u pa më. Nga ajo ditë kaluan 13 vite dhe i pari informacion i rëndësishëm, që mbërrin për familjarët është dëshmia që erdhi në emisionin ‘Pa Gjurmë’. Një zotëri nga Dibra pretendon se është takuar me 33-vjeçarin në kryeqytetin danez, Kopenhagen. Madje ai tregon detaje të takimit që ka ndodhur në gusht të vitit 2019, me djalin për të cilin dyshohet se është i riu që kërkohet në ‘Pa gjurmë’.

Programe të tjera

Shiko të gjitha