Pse shegët janë fatsjellëse? Duhet t’i përdorni patjetër gjatë festës së Vitit të Ri..

17 Dhjetor 2020, 13:01

Një ndër ritualet më të përdorura për një Vit të Ri sa më të mbarë është përdorimi i shegës. Sipas ekspertit të okultit, kjo rezulton vërtet si një ritual shumë fatsjellës.

Kulti I shegës ka ngelur në Turqi nga epoka e Konstandinit dhe është fatsjellëse, është e vërtetuar shkencërisht përshembull që të gjtihë njerëzit që kanë probleme sidomos me zorrën e  trashë, me fosfatotinën dhe përgjithësisht kur ne ushqehemi në një mënyrë jo të mirë,dhe shega është një ndër frutat shumë të mirë dhe efiçent për pastrimin e zorrëve ‘’ shpjegoi ai, duke theksuar se nga të mirat që përfitojmë prej saj ka ardhur edhe besëtytnia e ngrënies së shegës si një mënyrë për të pasur një vit të mbarë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha